Aktuality

králíci
1. 12. 2023

Zooterapie v domově v Písku 🐰🐰

29. 11. se naše aktivizační dílna stala místem setkání se zvířecími terapeuty. Klienty totiž opět navštívila paní Martina Doležalová, tentokráte s králíčky, kteří se okamžitě stali středem pozornosti. V rámci terapie měli klienti možnost nejen sledovat tato malá zvířátka, ale také si je mohli pohladit.

Těm klientům, kteří nemohli přijít do aktivizační dílny, byl tento zážitek přenesen přímo k nim na pokoj. Králíčci se tak díky paní Doležalové pro ně stali malými posly radosti.

Zooterapie s králíčky zanechala v domově nejen dojemný zážitek, ale také připomněla, jak může láska od malých mazlíčků obohatit den. Děkujeme paní Doležalové a jejím králíčkům za to, že s námi sdíleli štěstí a pohodu, kterou nám zvířata mohou přinést.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality