Nabídka práce

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PŘÍMÁ PÉČE

Pracoviště: Drhovle

Máte zájem o práci?

Nahrát životopis

Popis pozice a pracovní náplň

Domov pro seniory Světlo
hledá zaměstnance na pracovní pozici
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PŘÍMÁ PÉČE
Pracoviště: Drhovle 44 – Zámek, 397 01 Písek
Nástup: IHNED

  • Popis pracovní nabídky
  • zajišťování a poskytování přímé obslužné péče pro klienty domova pro seniory
  • péče o klienty při běžných denních činnostech, doprovod klientů
  • vedení individuálních záznamů o průběhu sociální služby

Požadujeme

  • trpělivý a vstřícný přístup
  • schopnost empatie a sociálního cítění
  • příjemné vystupování
  • zodpovědnost, samostatnost, důslednost
  • spolehlivost, pečlivost
  • schopnost týmové spolupráce
  • ochota vzdělávat se
  • zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
  • uživatelská znalost PC

Nabízíme

  • stabilní zázemí v příspěvkové organizaci
  • příjemné pracovní prostředí
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • nepřetržitý směnný provoz, práce dle rozpisu směn
  • platové ohodnocení dle NV č. 341/2017 Sb.
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • po uplynutí zkušební doby možnost osobního příplatku
  • podpora v dalším odborném a profesním rozvoji

Písemné žádosti a životopis posílejte na: personalni@dps-svetlo.cz
nebo na adresu Domov pro seniory Světlo, Drhovle 44 – Zámek, 397 01, Písek.
V případě zájmu o bližší informace volejte na tel. 380 425 857 – Bc. Červenková Radka.

Možnosti, jak poptat pracovní pozici

Nahrajte svůj životopis přes
formulář na webu

Odešlete svůj životopis na e-mail personalni@dps-svetlo.cz

Pošlete nám svůj životopis na adresu: Domov pro seniory Světlo, Drhovle 44 - zámek, 397 01 Písek

Máte dotaz? Kontaktujte nás na tel. čísle +420 380 425 865