Aktuality

1. 12. 2022

ZAHÁJENÍ ADVENTU V DRHOVLI

Vánoce se kvapem blíží, a i u nás v domově se začínáme poctivě připravovat, a hlavně těšit, protože každý adventní čas je u nás plný rozmanitých akcí. Hned po vyzdobení domova nejrůznějšími tematickými dekoracemi, pro dokreslení slavnostní atmosféry přicházejících Vánoc, a upečení prvních plechů vánočního cukroví jsme pro naše klienty připravili již tradiční zahájení adventu o prvním adventním víkendu.

Po zahájení akce a symbolickém rozsvícení vánočního stromečku a zapálení první svíce na adventním věnci ve společenském sále, zazněly krásné písně od Babského sboru z Poříčí. Po ukončení svého vystoupení přidaly i pár známých koled, které si zazpívaly společně s našimi klienty.  Vánoční pohodu nám vykouzlilo i voňavé vánoční cukroví připravené v aktivizačních dílnách a k pití a trochu na zahřátí výborný ovocný punč. Přejeme Všem krásný adventní čas a těšíme se na další společnou akci.

7. 2. 2023

Přednáška „Fotografie z cest“

Antonín Dudek: Fotografie z cest V písecké pobočce domova jsme se v pátek 3. 2. vydali virtuálně cestovat po státech Asie. Díky…

D-MAGAZÍN ÚNOR 2023
6. 2. 2023

D-magazín únor 2023

Ke stažení ZDE

6. 2. 2023

PŘÍPRAVY NA MASOPUST

PŘÍPRAVA NA MASOPUST

zobrazit všechny aktuality