Aktuality

19. 1. 2024

Výlet s klienty domova v Písku: Cesta do cukrárny místo galerie Dragoun

Na čtvrtek 18.1. byl pro klienty domova v Písku plánován výlet do galerie Dragoun. Těšili jsme se na inspirující umělecká díla a příjemné dopoledne v kulturním prostředí. Bohužel, když jsme dorazili na místo, zjistili jsme, že plošina pro vozíčkáře, která měla umožnit pohodlný vstup pro naše klienty se sníženou pohyblivostí, byla mimo provoz. Tato neočekávaná překážka nás zaskočila. Nechtěli jsme nechat naše klienty zklamané, a tak jsme se rozhodli spontánně změnit směr našeho výletu a zamířit do nedaleké cukrárny.

V útulné cukrárně si všichni vybrali své oblíbené dobroty, ať už to byly lahodné dortíky, svěží zákusky nebo aromatická káva. Klientky ocenily změnu prostředí a příležitost strávit čas v příjemném relaxačním místě. 

Výlet, který měl být věnován uměleckým dojmům, se proměnil v sladký zážitek plný chutí a příjemných okamžiků strávených v kruhu přátel. Přestože původní plán výletu nevyšel podle očekávání, naše klientky řekly, že si odnesly krásné vzpomínky na příjemné dopoledne strávené v cukrárně.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality