Aktuality

Adra
5. 12. 2023

Vánoční vystoupení dobrovolníků z Adry

V sobotu druhého prosince, na samém začátku adventu, hodně sněžilo. Tolik sněhu už jsme v Písku dávno neviděli, silnice byly neprůjezdné a v celém Jihočeském kraji byl vyhlášen kalamitní stav.

Přesto se i v tento den sešla parta mladých lidí jen proto, aby udělali radost našim klientkám a klientům v Domově pro seniory Světlo v Písku.

Šlo o dobrovolníky z ADRY, které už dávno dobře známe – nebyli u nás totiž poprvé. Tentokrát pro nás připravili pod vedením paní Lenky Kudrnové pásmo vánočních písní a koled, aby navodili tu správnou předvánoční atmosféru. Vystoupení bylo podařené – nástup za zvuků trubky, pak harmonika, klavír, flétna… Klasické vánoční koledy se střídaly s novějšími populárními písněmi, každý si přišel na své. Chvílemi byla atmosféra tak dojemná, až mrazilo.

Děkujeme z celého srdce těm, kteří se na akci podíleli, a vám všem přejeme v této adventní době hodně štěstí, zdraví a pohody.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality