Aktuality

28. 12. 2023

Vánoční koncert v domově v Písku

Předvánoční období je časem radosti, sdílení a pohody. V duchu této krásné tradice se dirigent a houslista Oldřich Vlček s jeho orchestrem VIRTUOSI SI PRAGA rozhodli přispět k vánoční atmosféře tím nejkrásnějším způsobem – hudebním koncertem pro naše klienty. Ten se odehrával na druhou adventní neděli ve společenském sále domova a byl plný hudebních perel. Zazněly vánoční melodie v klasickém provedení, dále sonáty, operní árie, renesanční tance, barokní skladby, připomínající bohatství hudební historie.

Na podiu zazářily nejen hudební nástroje, ale i hlasové talenty. O zpěv se postarali David Cízner a Johanka Klímová, kteří svým výrazným hlasem nadchli publikum a dotvořili neopakovatelný dojem koncertu.

Oldřich Vlček se také podělil o příběhy spojené s jednotlivými skladbami a díky němu jsme si připomněli, že vánoční duch nespočívá jen v dárcích, ale i ve sdílení radosti prostřednictvím hudby.

Po závěrečné skladbě, když se poslední tón rozplynuly ve vzduchu, zůstalo v paměti všech něco, co nelze změřit – výjimečný emocionální zážitek za který mnohokrát děkujeme.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality