Aktuality

10. 1. 2024

Tradiční Tříkrálové posezení

V pátek 5. 1. 2024 jsme uspořádali pro naše klienty v domově v Písku posezení k tradici Tří králů. Klienti se sešli dopoledne v aktivizační dílně v hojném počtu. V rámci této akce se podávaly chlebíčky, káva či čaj a víno. Atmosféru dokreslil zajímavý dokument, který přiblížil historii a význam této tradiční české události. Sledování dokumentu bylo provázeno kvízem, který vybízel účastníky k aktivnímu zapojení.

Kolem desáté hodiny nás navštívily děti z 13. MŠ, které nám zpestřily dopoledne písničkami a vystřihováním betlémských hvězd.

Tato událost nejenom připomněla důležitost tradice a společenského propojení, ale také poskytla našim klientům den plný úsměvů, radosti a nezapomenutelných zážitků. Klienti si páteční den velice užili.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality