Aktuality

seniorský ples
30. 11. 2023

Seniorský ples

Ples jako společenská událost slavnostní povahy, která je spojena s tancem za doprovodu taneční hudby, umožňuje vzájemné setkávání lidí. U nás v domově je to jedinečná příležitost pro setkání seniorů se svými blízkými tak, jak to zažívali dříve.

V pátek 24.11.2023 jsme v domově uspořádali již 10. ročník Seniorského plesu. Slavnostního zahájení se ujala paní ředitelka PhDr. Šárka Nováčková a Mgr. Martina Koláříková. Celým večerem nás provázela blatenská kapela Tamty. Nechyběla ani známá taneční formace Z.I.P., na housle zahrál klasickou hudbu p. Votýpka, jako poslední bod programu byla taneční skupina Luisana se svými county tanci.

V rámci plesu byla zahájena i charitativní prodejní výstava obrazů fotografky Dity Kozákové, která v domově bude probíhat do Vánoc.

Tato krásná akce, která boří mýty spojené se stárnutím a stářím, umožňuje tolik potřebná vzájemná setkání klientů, rodin i personálu.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality