Aktuality

3. 4. 2024

PÍSEK – PŘÍPRAVY NA SVÁTKY JARA V NAŠEM DOMOVĚ V PÍSKU

Velikonoce jsou časem radosti, naděje a společného sdílení tradic. V našem domově v Písku se každoročně připravují programy a aktivity, aby se klienti mohli společně těšit z této sváteční atmosféry. Jedním z oblíbených způsobů, jak oslavit Velikonoce, jsou společné přípravy, jako je zdobení vajíček, pečení lineckého cukroví a tvorba velikonočních dekorací.

Zdobení vajíček je jednou z nejoblíbenějších tradic spojených s Velikonocemi. Klientky měly možnost projevit svou kreativitu a fantazii tím, že zdobily vajíčka různými technikami – od tradičního barvení až po použití decoupage či zdobení slámou .

Pečení lineckého cukroví s jarními motivy je další nezbytnou součástí příprav na Velikonoce. Klientky dále upekly skvostné muffiny, na kterých si všichni pochutnaly na Velikonoční zábavě.

Tento rok jsme také společně vytvořili zajíčkové girlandy z papíru, které ozdobily společenský sál a přinesly do něj barvy Velikonoc.

Tyto přípravy jsou pro klienty způsobem, jak strávit příjemný čas a zapojit se do společných aktivit, které vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky a přinášejí do domova radost a harmonii během svátečního období.

11. 4. 2024

DRHOVLE – MEZIGENERAČNÍ SETKÁVÁNÍ S DĚTMI ZE ZŠ EDUBBAA ŘEPICE

MEZIGENERAČNÍ SETKÁVÁNÍ S DĚTMI ZE ZŠ EDUBBAA ŘEPICE, TENTOKRÁT NA TÉMA: KAMÍNKOVÁNÍ

10. 4. 2024

DRHOVLE – VYSTOUPENÍ DIVADELNÍHO SPOLKU „I TOTO“

Dne 9. dubna jsme v našem domově přivítali divadelní spolek z Mirotic, který si říká „I TOTO“. Vystoupení naši klienti…

9. 4. 2024

DRHOVLE – BESEDA O VLASTU BURIANOVI

V úterý 9. dubna tomu bude 133 let od narození Vlasty Buriana, přezdívaného také jako král komiků. Proto jsme si pro…

zobrazit všechny aktuality