Aktuality

3. 4. 2024

PÍSEK – PŘÍPRAVY NA SVÁTKY JARA V NAŠEM DOMOVĚ V PÍSKU

Velikonoce jsou časem radosti, naděje a společného sdílení tradic. V našem domově v Písku se každoročně připravují programy a aktivity, aby se klienti mohli společně těšit z této sváteční atmosféry. Jedním z oblíbených způsobů, jak oslavit Velikonoce, jsou společné přípravy, jako je zdobení vajíček, pečení lineckého cukroví a tvorba velikonočních dekorací.

Zdobení vajíček je jednou z nejoblíbenějších tradic spojených s Velikonocemi. Klientky měly možnost projevit svou kreativitu a fantazii tím, že zdobily vajíčka různými technikami – od tradičního barvení až po použití decoupage či zdobení slámou .

Pečení lineckého cukroví s jarními motivy je další nezbytnou součástí příprav na Velikonoce. Klientky dále upekly skvostné muffiny, na kterých si všichni pochutnaly na Velikonoční zábavě.

Tento rok jsme také společně vytvořili zajíčkové girlandy z papíru, které ozdobily společenský sál a přinesly do něj barvy Velikonoc.

Tyto přípravy jsou pro klienty způsobem, jak strávit příjemný čas a zapojit se do společných aktivit, které vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky a přinášejí do domova radost a harmonii během svátečního období.

11. 7. 2024

DRHOVLE – VAŘENÍ POD ŠIRÝM NEBEM

I dnes jsme využili hezkého počasí, které již nebylo tak horké jako v uplynulých dnech, a pokračovali jsme v kulinářském…

10. 7. 2024

DRHOVLE – VENKOVNÍ VAŘENÍ A PEČENÍ OVOCNÉHO KOLÁČE

Vaření venku? Ano, i to je možné s mobilní kuchyňkou, která v těchto krásných letních měsících umožní připravit si jednoduché…

10. 7. 2024

DRHOVLE – AKTIVIZACE V ZAHRADĚ

Letní dny tráví drhovelští klienti rádi na zahradě při péči o vlastnoručně vypěstovanou zeleninu a okrasné květiny. Slouží jim k…

zobrazit všechny aktuality