Aktuality

KAKARIKY
22. 11. 2023

Papoušci Kakariki přinášejí radost do našeho domova v Písku

V našem domově se minulý týden odehrála radostná událost – přivítali jsme nové obyvatele, a sice pět krásných papoušků Kakariki. Toto rozhodnutí přišlo jako součást našeho neustálého úsilí o zlepšení kvality života našich klientů a přinášení nových zážitků do domova.

Papoušci, kteří jsou známí svou živou povahou a výraznými barvami, se rychle stali oblíbenými společníky klientů. Jejich veselé pískání a hravé skoky nejenže přinášejí zábavu, ale také podporují pozitivní atmosféru v našem domově. Jsou ideálními společníky pro naše klienty, kteří ocení jejich energii a zároveň se těší z pozorování jejich přirozeného chování.

Někteří z klientů dokonce projevili přání se o papoušky starat, krmit je a také objevili nový zájem o studium chování těchto skvostných ptáků. Pravidelně tráví čas jejich sledováním a komunikují s nimi.

Papoušci přinášejí radost, pobavení a také působí jako terapeutický prvek pro naše klienty. Interakce s domácími zvířaty má pozitivní vliv na duševní a fyzické zdraví seniorů, a tak jsme moc rádi, že můžeme tuto příležitost nabídnout našim klientům.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality