Aktuality

AZ KVÍZ
11. 5. 2023

Paměťové hrátky – AZ-kvíz online

Nejpopulárnější vědomostní televizní soutěž AZ-kvíz je velmi oblíbená i u našich klientů. A tak jsme jim AZ-kvíz přenesli v online formě do pohodlí domova. Otázky z různých oblastí všem zúčastněným přinesly možnosti rozšířit své vědomosti a osvěžit své znalosti.

Využití hry AZ kvíz online je jedním z efektivních způsobů, jak trénovat paměť. Takováto forma tréninku paměti nabízí zábavu, výzvy a interakci, což je pro klienty v domácím prostředí velmi přínosné.  

Kromě zlepšení paměťových schopností a kognitivních funkcí přispívá tato aktivita také ke zvýšení sebevědomí, pocitu úspěchu a spokojenosti. Hra je interaktivní a zábavná, což představuje prostředek pro odreagování se a zlepšení nálady.

Systematické trénování paměti jsme začlenili do programu klientů. Hra se bude konat pravidelně, alespoň jednou měsíčně, aby bylo dosaženo optimálního tréninku paměti.

27. 5. 2024

DRHOVLE – CANISTERAPIE

Canisterapie je jednou z nejoblíbenějších aktivit mnoha našich klientů. Každého někdy přepadne, jak se říká „nálada pod psa“, obzvláště když už…

27. 5. 2024

DRHOVLE – VYSTOUPENÍ DOBROVOLNÍKŮ Z DOBROVOLNICKÉHO CENTRA ADRA

V sobotu 25. května nás v Domově pro seniory v Drhovli navštívili dobrovolníci z dobrovolnického centra Adra, kteří si pro…

24. 5. 2024

PÍSEK – POČÍTAČOVÝ KROUŽEK

Ve středu 22. 5.  dopoledne se v našem domově konal další PC kroužek. Tentokrát jsme se na přání našich klientů…

zobrazit všechny aktuality