Aktuality

ADRA
14. 6. 2023

Návštěva dobrovolníků z Adry

Dobrovolníci z Adry potěšili klienty svým hudebním vystoupením. Ve společenském sále našeho domova se v sobotu 3. 6. odehrálo jedinečné hudební vystoupení. Skupina dobrovolníků z Adry, složená z talentovaných hudebníků a zpěváků, si připravila vystoupení, které oslovilo srdce seniorů a přineslo jim pocit radosti.

Dobrovolníci hráli známé melodie a písničky, které byly oblíbené v době, kdy klienti byli mladší. Celé vystoupení bylo plné energie a radosti. Všichni se bavili, zpívali s dobrovolníky a tleskali.

Po skončení vystoupení v sále věnovali dobrovolníci svůj čas také těm, kteří kvůli svému zdravotnímu stavu nemohli opustit své pokoje. Navštívili klienty, kteří si to přáli, a zahráli jim malé soukromé koncerty.  Jejich reakce byly nesmírně pozitivní. Mnozí z nich se rozzářili úsměvem a vzpomínkami na hudbu, která byla součástí jejich mládí, někde byly vidět i slzy dojetí.

Toto hudební vystoupení dobrovolníků z Adry se stalo výjimečným zážitkem pro všechny zúčastněné. Hudba má jedinečnou schopnost propojovat lidi a přinášet veselí do jejich života, a to dobrovolníci z Adry dokázali. Toto setkání nejen zanechalo krásné vzpomínky, ale také připomnělo důležitost vzájemné podpory a péče mezi generacemi.

Děkujeme dobrovolníkům z Adry za jejich velké srdce a ochotu přinést potěšení a pohodu našim klientům.

říjen akce v Písku
27. 9. 2023

AKTIVIZAČNÍ PROGRAM V PÍSKU V ŘÍJNU 2023

25. 9. 2023

VÝLET DO ALBRECHTIC

    Ve čtvrtek 21. září jsme se s našimi klienty vypravili na poslední letní výlet tohoto roku. Naším cílem se stal…

25. 9. 2023

SMYSLOVÁ AKTIVIZACE NA TÉMA: DARY LESA

Smyslová aktivizace pod vedením Jany Poštové, aktivizační praktikantky konceptu.

zobrazit všechny aktuality