Nabídka práce

Pomocný kuchař - kuchařka

Pracoviště: Drhovle 44 - zámek

Máte zájem o práci?

Nahrát životopis

Popis pozice a pracovní náplň

Směnnost: směnný provoz
Pracovní úvazek: Plný
Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
Minimální stupeň vzdělání: vyučen v oboru (i absolvent)
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Požadujeme

Nástup ihned, zkušební doba 3 měsíce s možností prodloužení smlouvy, vyučení v oboru podmínkou, řidičský průkaz sk. B a ochota jezdit, bezúhonnost, flexibilita, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

Po 3 měsících osobní příplatek, příplatky za víkendy, práci na plný úvazek, zaměstnanecké benefity, týden dovolené navíc a závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou – možnost úpravy pracovní doby.

Možnosti, jak poptat pracovní pozici

Nahrajte svůj životopis přes
formulář na webu

Odešlete svůj životopis na e-mail personalni@dps-svetlo.cz

Pošlete nám svůj životopis na adresu: Domov pro seniory Světlo, Drhovle 44 - zámek, 397 01 Písek

Máte dotaz? Kontaktujte nás na tel. čísle +420 380 425 865