Aktuality

loučení s létem
31. 8. 2022

LOUČENÍ S LÉTEM

Na sklonku léta jsme v Domově pro seniory Světlo v Drhovli uspořádali pro naše klienty a jejich rodinné příslušníky akci „Loučení s létem“. Program zahájila paní ředitelka Mgr. Šárka Nováčková, která přivítala všechny přítomné i milé hosty paní starostku města Písku Mgr. Evu Vanžurovou, místostarostku obce Drhovle paní Boženu Havlíkovou a bývalou paní ředitelku Mgr. Miluši Štojdlovou.

Poté už následoval kulturní program, o který se postaral folklorní soubor Písečan a Mažoretky Písek. Obě vystoupení sklidila velký potlesk a účinkujícím za jejich vystoupení moc děkujeme. Celým odpolednem nás provázela naše oblíbená kapela Rytmix pod vedením pana Pavelky. Zazněly oblíbené písničky našich klientů i písničky na přání.

Pro všechny přítomné bylo připraveno bohaté občerstvení v podobě sladkého i slaného pečiva, grilovaných klobás, našich vyhlášených „zámeckých“ koláčků a dalších dobrot.

Nechyběl ani stánek, ve kterém se prodávaly různé rukodělné výrobky z aktivizačních dílen. V letošním roce převládala nabídka keramických výrobků, drátkovaných dekorací, šitých polštářků, tašek či košíků z pedigu.

Počasí nám přálo, nálada byla výborná a všichni odcházeli v dobré náladě z příjemně stráveného odpoledne se svými nejbližšími.

1. 12. 2023

VÁNOČNÍ PEČENÍ V DRHOVLI

Přípravy na advent v plném proudu. Dnes pod záštitou Andrey Keclíkové a Marie Šterclové.

30. 11. 2023

VYSTOUPENÍ DOBROVOLNÍKŮ Z ADRY

pozvánka
30. 11. 2023

POZVÁNKA na předvánoční koncert v Písku

zobrazit všechny aktuality