Aktuality

loučení s létem
31. 8. 2022

LOUČENÍ S LÉTEM

Na sklonku léta jsme v Domově pro seniory Světlo v Drhovli uspořádali pro naše klienty a jejich rodinné příslušníky akci „Loučení s létem“. Program zahájila paní ředitelka Mgr. Šárka Nováčková, která přivítala všechny přítomné i milé hosty paní starostku města Písku Mgr. Evu Vanžurovou, místostarostku obce Drhovle paní Boženu Havlíkovou a bývalou paní ředitelku Mgr. Miluši Štojdlovou.

Poté už následoval kulturní program, o který se postaral folklorní soubor Písečan a Mažoretky Písek. Obě vystoupení sklidila velký potlesk a účinkujícím za jejich vystoupení moc děkujeme. Celým odpolednem nás provázela naše oblíbená kapela Rytmix pod vedením pana Pavelky. Zazněly oblíbené písničky našich klientů i písničky na přání.

Pro všechny přítomné bylo připraveno bohaté občerstvení v podobě sladkého i slaného pečiva, grilovaných klobás, našich vyhlášených „zámeckých“ koláčků a dalších dobrot.

Nechyběl ani stánek, ve kterém se prodávaly různé rukodělné výrobky z aktivizačních dílen. V letošním roce převládala nabídka keramických výrobků, drátkovaných dekorací, šitých polštářků, tašek či košíků z pedigu.

Počasí nám přálo, nálada byla výborná a všichni odcházeli v dobré náladě z příjemně stráveného odpoledne se svými nejbližšími.

30. 5. 2023

SPORTOVNÍ HRY V DRHOVLI

Sportovní hry mají v našem domově dlouholetou tradici a tak ani letos tomu nebylo jinak. Pro naše klienty jsme opět připravili…

30. 5. 2023

PŘEDNÁŠKA: PUTOVÁNÍ ZA POVĚSTMI S LIDOVOU PÍSNIČKOU

Na konec května jsme si pro naše klienty v Drhovli připravili přednášku na téma – Putování za pověstmi s lidovou…

30. 5. 2023

zobrazit všechny aktuality