Aktuality

Loučení s létem v Písku
15. 9. 2023

Loučení s létem v Písku

Neděle 10. září byla pro naše klienty nejen slunečným dnem, ale i kulturním a společenským zážitkem. Na zahradě domova se konala jedinečná událost, Loučení s létem, která našim klientům přinesla mnoho zážitků. Byly uspokojeny jejich chutě při konzumaci opečených špekáčků, masa i něčeho sladkého za doprovodu kytary, a navíc i milé společnosti zaměstnanců z farmářské prodejny Moje Lhota. Toto setkání bylo připraveno díky velkorysosti majitelů farmářské prodejny, kteří nám věnovali všechny potřebné suroviny a dobrovolníci z Mojí Lhoty věnovali svůj volný čas.

Jídlo bylo jedním z hlavních lákadel tohoto dne. Špekáčky opečené na ohni a grilované maso voněly po celé zahradě a lákaly k ochutnání všechny přítomné. Kromě toho, dobrovolníci z Mojí Lhoty připravili i zeleninový salát, chléb a různé omáčky, které dávaly pokrmům ještě lepší chuť. Nechyběla ani káva a k ní sladká tečka v podobě punčových řezů a vynikající panna cotty.

Hudba byla další důležitou součástí naší nedělní akce. Měli jsme tu čest přivítat skvělého kytaristu, pana Jiřího Slabého. Ten celé odpoledne provázel písněmi, které klienti rádi poslouchají a rádi si je i zazpívají.

Děkujeme Mojí Lhotě, že jsme díky jejich podpoře mohli naše klienty pohostit výtečnými pokrmy a strávit celé odpoledne plné pozitivní energie provázené pohledem na spokojené tváře našich klientů.

říjen akce v Písku
27. 9. 2023

AKTIVIZAČNÍ PROGRAM V PÍSKU V ŘÍJNU 2023

25. 9. 2023

VÝLET DO ALBRECHTIC

    Ve čtvrtek 21. září jsme se s našimi klienty vypravili na poslední letní výlet tohoto roku. Naším cílem se stal…

25. 9. 2023

SMYSLOVÁ AKTIVIZACE NA TÉMA: DARY LESA

Smyslová aktivizace pod vedením Jany Poštové, aktivizační praktikantky konceptu.

zobrazit všechny aktuality