Aktuality

KRÁLIČÍ HOP
20. 11. 2023

„Králičí Hop „- nevšední zážitek pro klienty Domova v Písku

Návštěva zakrslých králíčků ve čtvrtek 16. listopadu zanechala v našem domově v Písku nezapomenutelný dojem. Tato akce byla zorganizována s cílem přinést radost a zábavu klientům a můžeme s jistotou říci, že se to podařilo.

Do našeho zařízení zavítala slečna společně s  králíčky, kteří předvedli vystoupení nazvané „Králičí hop“. Centrem pozornosti byl malý králíček, který se se svou šikovností stal okouzlující hvězdou celého vystoupení. Králíček bravurně přeskakoval překážky a předváděl své dovednosti.

Krásným momentem také bylo, když si naši klienti mohli klidné a přátelské králíčky vzít do náruče a pohladit je. Všichni si užívali okamžik strávený s králíčky a mnozí z nich si vzali na památku i fotografie s těmito malými kamarády.

Slečna, která přivedla králíčky, se také ochotně podělila o zajímavé informace o těchto mazlíčcích. Klienti se dozvěděli o jejich životním stylu, stravovacích návycích a péči, kterou potřebují. Otevřenost k dotazům byla vítána, a tak se vytvořil prostor pro zvídavé otázky, které nám pomohly lépe pochopit svět králíčků.

Děkujeme za úžasnou návštěvu plnou lásky, radosti a králičího kouzla.

27. 5. 2024

DRHOVLE – CANISTERAPIE

Canisterapie je jednou z nejoblíbenějších aktivit mnoha našich klientů. Každého někdy přepadne, jak se říká „nálada pod psa“, obzvláště když už…

27. 5. 2024

DRHOVLE – VYSTOUPENÍ DOBROVOLNÍKŮ Z DOBROVOLNICKÉHO CENTRA ADRA

V sobotu 25. května nás v Domově pro seniory v Drhovli navštívili dobrovolníci z dobrovolnického centra Adra, kteří si pro…

24. 5. 2024

PÍSEK – POČÍTAČOVÝ KROUŽEK

Ve středu 22. 5.  dopoledne se v našem domově konal další PC kroužek. Tentokrát jsme se na přání našich klientů…

zobrazit všechny aktuality