Aktuality

KRÁLIČÍ HOP
20. 11. 2023

„Králičí Hop „- nevšední zážitek pro klienty Domova v Písku

Návštěva zakrslých králíčků ve čtvrtek 16. listopadu zanechala v našem domově v Písku nezapomenutelný dojem. Tato akce byla zorganizována s cílem přinést radost a zábavu klientům a můžeme s jistotou říci, že se to podařilo.

Do našeho zařízení zavítala slečna společně s  králíčky, kteří předvedli vystoupení nazvané „Králičí hop“. Centrem pozornosti byl malý králíček, který se se svou šikovností stal okouzlující hvězdou celého vystoupení. Králíček bravurně přeskakoval překážky a předváděl své dovednosti.

Krásným momentem také bylo, když si naši klienti mohli klidné a přátelské králíčky vzít do náruče a pohladit je. Všichni si užívali okamžik strávený s králíčky a mnozí z nich si vzali na památku i fotografie s těmito malými kamarády.

Slečna, která přivedla králíčky, se také ochotně podělila o zajímavé informace o těchto mazlíčcích. Klienti se dozvěděli o jejich životním stylu, stravovacích návycích a péči, kterou potřebují. Otevřenost k dotazům byla vítána, a tak se vytvořil prostor pro zvídavé otázky, které nám pomohly lépe pochopit svět králíčků.

Děkujeme za úžasnou návštěvu plnou lásky, radosti a králičího kouzla.

28. 11. 2023

AKCE V DRHOVLI 12/2023

28. 11. 2023

ADVENTNÍ PEČENÍ

Advent se nezadržitelně blíží a s ním se vkrádá do našich domovů voňavé období roku plné sladkého pečení, zdobení a…

28. 11. 2023

PŘEDNÁŠKA NA TÉMA: EMIL ZÁTOPEK

V pondělí 27. 11. se v Drhovli konala přednáška na téma Emil Zátopek. Klienti si vyslechli informace o jeho kariéře a životě,…

zobrazit všechny aktuality