Aktuality

25. 1. 2024

Kosmetické dopoledne v písecké pobočce

Věříme, že péče o sebe není vázána na věk, a že každá žena si zaslouží pocit pohody a krásy. V duchu této filozofie jsme uspořádali akci – kosmetické dopoledne s péčí a přednáškou pro klientky Domova pro seniory Světlo v Písku. Tato událost nabídla dámám relaxaci a péči o vnější vzhled a také poskytla inspiraci a užitečné informace v péči o plet.

Celé dopoledne bylo věnováno různým druhům kosmetických procedur, od jemného čištění pleti, přes omlazující obličejové masky až po relaxační masáže. Klientky měly možnost vyzkoušet různé produkty a metody péče o pleť pod vedením zkušené kosmetické poradkyně Pavly Zíbové. Mohly také konzultovat své individuální potřeby a získat rady na míru.

Kosmetické dopoledne bylo příjemným zážitkem pro klientky a také podtrhlo důležitost péče o sebe samé, bez ohledu na věk.  Akce se setkala s velkým ohlasem a klientky opouštěly místnost s úsměvem na tváři a novým pocitem svěžesti a péče.

29. 2. 2024

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER

Vyvrcholením zimních olympijských her bylo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů a sladkých odměn. U všech disciplín byla oceněna vždy…

27. 2. 2024

Vystoupení dětí z 13. MŠ – divadélko

V pátek 23. 2.  se do domova v Písku přenesl kouzelný svět pohádek a veselí, když děti z 13. Mateřské školy předvedly…

27. 2. 2024

KINO PORTYČ  – TANCUJ MATYLDO 🎞

Čtvrteční promítání filmů v Písku je věnováno seniorům. Naši klienti se domluvili, že by rádi navštívili písecké kino Portyč, kde promítají…

zobrazit všechny aktuality