Aktuality

přednáška bylinky
9. 10. 2023

Bylinky – zázraky přírody pro zdraví a dobrou náladu

V rámci vzdělávacího programu pro klienty proběhla v úterý 3. 10. 2023 inspirativní přednáška Mgr. Miluše Štojdlové o léčivých bylinách a jejich blahodárném vlivu na naše zdraví.  

Ponořili jsme se do fascinujícího světa bylinek a získali jsme cenné informace o tom, jak můžeme tyto malé zázraky přírody začlenit do životosprávy.

Důležitou částí přednášky bylo seznámení se s léčivými vlastnostmi některých bylinek. Dozvěděli jsme se například, že máta je známa svým uklidňujícím účinkem na trávicí systém, zatímco šalvěj nám uleví od bolení v krku a jiné užitečné rady.

Klienti měli možnost sdílet své vlastní zkušenosti s bylinkami a léčivými rostlinami, které byly v jejich rodinách využívány a předat si tyto poznatky.

Přednáška nám ukázala, že příroda je naším nejlepším spojencem ve snaze udržet naše tělo a mysl zdravé. Rady o tom, jak zakomponovat bylinky do naší každodenní rutiny nám budou sloužit jako inspirace v sychravých podzimních dnech, které přijdou.

28. 11. 2023

AKCE V DRHOVLI 12/2023

28. 11. 2023

ADVENTNÍ PEČENÍ

Advent se nezadržitelně blíží a s ním se vkrádá do našich domovů voňavé období roku plné sladkého pečení, zdobení a…

28. 11. 2023

PŘEDNÁŠKA NA TÉMA: EMIL ZÁTOPEK

V pondělí 27. 11. se v Drhovli konala přednáška na téma Emil Zátopek. Klienti si vyslechli informace o jeho kariéře a životě,…

zobrazit všechny aktuality