Aktuality

Aromaterapie
23. 2. 2023

Aromaterapie – cesta k pohodě a vyrovnanosti v domově v Písku

Aromaterapie v naší aktivizační dílně rychle zdomácněla a je klienty velmi oblíbená. Aby také ne, vždyť esenciální oleje mají velký potenciál pro zklidnění, zrelaxování, zlepšení nálady i zvýšení vitality. Aroma difuzér, který jsme pořídili, mění barvy a je tedy vhodný i na colorterapii – léčbu barvami. Propojením aromaterapie s colorterapií a relaxační hudbou vznikne něco výjimečného, co zasahuje smysly na mnoha úrovních. Harmonizují se emoce, celkově se posiluje zdraví, ovlivňuje to tělo i psychiku. Z éterických olejů vybíráme směsi uklidňujících bylinek. Colorterapie může klientům pomoci i s rozvíjením jejich kreativity a tvořivosti. Barvy mohou inspirovat i podněcovat fantazii a také pomáhat udržovat pozitivní myšlení či redukovat stres.

Hledali jsme nový a zajímavý způsob, jak poskytnout klientům v dílně zážitek, který zlepší jejich pohodu a aromaterapie je ideálním řešením.

17. 3. 2023

KONCEPT SMYSLOVÉ AKTIVIZACE

Naše zařízení si vybralo směr své péče ke Konceptu Smyslové aktivizace. V domově  probíhá akreditovaný a profesionálně vedený kurz konceptu pro…

10. 3. 2023

OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE ŽEN V DRHOVLI

OSLAVA MDŽ

9. 3. 2023

PŘEDNÁŠKA O VZNIKU A HISTORII MDŽ

Letošní svátek MDŽ jsme pojali ve velkém a zahájili ho den dopředu přednáškou o jeho vzniku a historii. Dozvěděli jsme…

zobrazit všechny aktuality