Aktuality

16. 5. 2024

PÍSEK – Paní Doležalová a poník Polly – radostná návštěva pro klienty 🐎

PROJEKT JE REALIZOVÁN ZA POMOCI NADAČNÍHO FONDU ČESKÉHO ROZHLASU ZE SBÍRKY JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

V pondělí 13. 5. v dopoledních hodinách nás opět navštívila paní Doležalová se svým poníkem Polly, aby zpříjemnila klientům den.

Už od první návštěvy se paní Doležalová a Polly staly oblíbenými hosty nejen v aktivizační dílně, ale také na pokojích klientů. Jejich přítomnost přináší radost, úsměvy a také pocit klidu a štěstí.

Polly je neuvěřitelně milá a velmi trpělivá. Její přítomnost pomáhá klientům uvolnit se a zapomenout na starosti každodenního života. Někteří z klientů, kteří sami doma chovali zvířata, si rádi vzpomenou na staré časy a podělí se o své zážitky.

Návštěva paní Doležalové s poníkem se stala nedílnou součástí aktivit v našem domově. Jejich přítomnost přináší nejenom zábavu, ale také dávku lásky a radosti, která se dotýká každého, kdo se s nimi setká.

27. 5. 2024

DRHOVLE – CANISTERAPIE

Canisterapie je jednou z nejoblíbenějších aktivit mnoha našich klientů. Každého někdy přepadne, jak se říká „nálada pod psa“, obzvláště když už…

27. 5. 2024

DRHOVLE – VYSTOUPENÍ DOBROVOLNÍKŮ Z DOBROVOLNICKÉHO CENTRA ADRA

V sobotu 25. května nás v Domově pro seniory v Drhovli navštívili dobrovolníci z dobrovolnického centra Adra, kteří si pro…

24. 5. 2024

PÍSEK – POČÍTAČOVÝ KROUŽEK

Ve středu 22. 5.  dopoledne se v našem domově konal další PC kroužek. Tentokrát jsme se na přání našich klientů…

zobrazit všechny aktuality