Zámecká slavnost

V sobotu 8. září 2018 jsme v Domově pro seniory Světlo v Drhovli uspořádali pro naše klienty, jejich rodiny i veřejnost již XV. ročník Zámecké slavnosti. Moderování celého odpoledne se tentokrát ujali moderátoři Martin Janoušek a Radek Barbulák. Program zahájila paní ředitelka Mgr. Milada Chylíková a několik slov pronesl i starosta obce Drhovle pan Jiří Bláha. Bohatý kulturní program zahájil tradiční folklórní soubor PRÁCHEŇÁČEK, dále vystoupili TS PREZIOSO BLATNÁ, TANEČNÍ CENTRUM Z.I.P PÍSEK, TANEČNÍ SKUPINA ROZÁLIE, SLACKLINING – MODERNÍ PROVAZOCHODECTVÍ a FOLKLÓRNÍ SOUBOR PÍSEČAN.

Součástí doprovodného programu byla jako vždy prohlídka našeho zařízení, dále ukázky canisterapeutického sdružení Hafík, prodejní výstava výrobků z aktivizačních dílen, svíčkárna RODAS Písek, Slacklining a soutěžní výstava květinových vazeb, kde o vítězi rozhodovali návštěvníci. Na závěr programu byla vyhlášena nejhezčí květinová vazba, kterou připravilo květinářství Květinky u Jarmilky.

Letošní Zámecká slavnost se velice vydařila. Počasí nám přálo a jsme rádi, že návštěvnost byla opravdu hojná a že se naši klienti potěšili se svými příbuznými a strávili tak spolu příjemné odpoledne.

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed