Předání vánočních dárků od dárců

Učinit vánoce krásnější svým blízkým je pro mnoho lidí většinou samozřejmost. Učinit vánoce krásnější člověku, kterého neznám, je obdivuhodné. Ovšem učinit vánoce krásnější 181 neznámým lidem najednou, si zaslouží hlubokou poklonu.

A právě tato poklona právem patří třem báječným sestrám —  Evě a Ivě Keřkovým a Petře Čadkové. Děvčata již po třetí navštívila před Vánocemi náš domov – jedna z nich zastoupena skvělým Martinem Lechnýřem, aby krásným dárkem obdarovala naše klienty. Kosmetické potřeby, kalendáře, hrnečky, křížovky, přáníčka a mnoho dalších krásných věcí vykouzlilo úsměv i úžas na tvářích všech obdarovaných.

Tento fantastický skutek mohla děvčata zrealizovat díky mnohým dárcům, kteří se rozhodli zcela nezištně zapojit do jejich výzvy uveřejněné na sociální síti a dárek pro obyvatele domova pro seniory obstarat. Za to jim všem náleží obrovské poděkování.

Děvčata a Martin si právem zaslouží kompliment „klobouk dolů“. Nejen za snahu, čas a úsilí, které do obstarávání, balení a dopravy dárků dali, ale především za jejich úžasný nápad, neobyčejný lidský přístup a tomu, že mají srdce na pravém místě. Děkujeme Evi, Ivčo, Peťo a Martine!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed