Poděkování za vánoční nadílku v Domově pro seniory Světlo

Když se sejdou tři úžasní andělé, kteří mají báječný nápad, vznikne z toho sbírka dárků pro „babičky a dědečky“ v pobytových zařízeních. My takové anděly máme! Jmenují se Eva Keřková, Iva Keřková a Petra Čadková. Tato děvčata již třetím rokem připravila pro naše klienty úžasnou vánoční nadílku. Tento rok se k nim na základě facebookové  výzvy přidal neuvěřitelný počet dobrovolníků, díky kterým měli krásné vánoce nejen klienti v našem domově, ale také v ostatních zařízeních sociálních služeb na Písecku. Byl to neuvěřitelný vánoční zázrak, kdy se díky obrovské lavině solidarity podařilo nashromáždit velké množství kosmetických balíčků, pochutin, křížovek, hrnečků, dek a jiných dárkových předmětů.

To, že mnohým lidem není lhostejné, jak klienti v domovech pro seniory tráví vánoce a že existují mezi námi takové skvělé duše, které v předvánoční hektické době věnují nezištně svůj čas dobré věci, bylo pro nás tím nejkrásnějším vánočním překvapením.

Děvčatům a všem lidem do sbírky zapojeným ze srdce děkujeme a velmi si tohoto úžasného gesta vážíme… ❤ ❤ ❤ A takto nadílka vypadala u nás v domově… ❤

Bookmark the permalink.

Comments are closed