Setkání seniorů na Dubí Hoře

Již tradičně jsme se s našimi klienty zúčastnili Setkání seniorů na Dubí Hoře, kam nás pravidelně zvou zástupci obce Drhovle. Setkání zahájil pan starosta Jiří Bláha, který v krátkosti shrnul dění v obci za uplynulý rok a po samotném proslovu vystoupil dětský folklorní soubor Prácheňáček ze Strakonic. Po celé odpoledne k tanci a poslechu … více…

Přípravy na Velikonoce

Zasít osení je pro mnohé z nás prvním krokem, jak se připravit na blížící se svátky jara. Pro naše klientky byl kontakt se zemí, do které sely oves, krásnou připomínkou, neboť zahradničení většinou bylo nedílnou součástí jejich života.    

Jedeme v tom společně

ŽLUTÝ ČTVRTEK Žlutý čtvrtek, to je krása, doufám, že vám srdce jásá. Nasedneme na rotoped, klouby, svaly budou bolet. To nám ale nevadí, výkon duši pohladí.   Vesele jak mimoňové, všichni hezky v jednom kole. Držíme se statečně, vždycky jedem společně.    

Návštěva píseckého muzea

Krásné jarní počasí nás „vytáhlo“ ven do píseckého muzea na výstavu JITEX Písek. Klienti o tuto výstavu měli velký zájem, a proto nás odjíždělo plné auto. Výstava návštěvníkům poskytla náhled na celou éru trvání textilního „kolosu“, stroje, výrobky, fotky a videa. Všichni jsme si zavzpomínali a vrátili se domů nadšeni a … více…

Josefovská zábava

Na oslavu svátku „Pepíčků“ jsme se sešli ve velkém sále v den jejich svátku 19.3.2019. Malé pohoštění, muzika v podání pana Kozáka a dobrá nálada, to vše nám udělalo radost při krásném slavnostním odpoledni.